DVORCAFE
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da biste mogli pristupiti i videti sav forum morate biti registrovani kod nas.
Registracija je besplatna.
Dođite da se družimo.

DVORCAFE TIM
DVORCAFE

PrijemKalendarGalerijaFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaRegistruj sePristupi
RADIO NOVI GRAD
BRZI ČET DVORCAFE
Zadnje teme
NAŠI BANERI
Image and video hosting by TinyPic

NAŠ BANER MOŽETE
PREUZETI  OVDJE

NAŠI PRIJATELJI

Shrani.si

banner

Shrani.si

Beograd Online - TV i Radio

VIŠE INFORMACIJA OVDJE

Poslanici naj aktivniji meseca
milan08

Milo44

muftakis

krstanl

XbaneX

kikone17

milanbrka123

KRISTIANREA

sallegrof

mischa54

Ko je trenutno na forumu
Imamo 40 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 40 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 138 dana 15/12/2010, 01:00
Statistike
Imamo 8967 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je valdanos

Naši korisnici su poslali ukupno 96349 članaka u 5255 teme

Share | 

EUROSONG: Rambovi problemi sa lažnom bradom

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
uafpvnapv
Pravnik foruma
Pravnik foruma

Broj poruka : 43040
Datum upisa : 25.03.2010

PočaljiNaslov: EUROSONG: Rambovi problemi sa lažnom bradom    18/5/2012, 14:52

U Bakuu je održana druga serija proba za učesnike prvog polufinala Eurosonga. Rambo Amadeus na bini psovao u svom stilu, zbog problema sa lažnom bradom, a nije imao ni mnogo lepih reči za sam festival.

Prvi obrisi Rambovog scenskog nastupa već su vidljivi, popularni muzičar na bini se pojavio u crnom sakou i sa lažnom bradom, kao i sa plaštom koji je zbacio sa sebe nakon uvodnih desetak sekundi. Ostatak benda bio je slično odeven, a plesači su razvili zastavu sa stihovima iz pesme "Euro neuro". Na bini se, kao i na prošloj probi, našao i "trojanski magarac".

Snimci druge probe crnogorskog predstavnika pokazali su i neke probleme, te da scenski nastup još nije dovoljno uvežban: "A u p***u materinu i brade i g***a", ispalio je Rambo sa bine nakon što se njegova lažna brada upetljala oko mikrofona.

"Lepo sam im rekao da ne snimaju probu, da to nije profi", prokomentarisao je na svojoj Facebook strani "Svetski Kilo Car" koji očigledno nije bio presrećan što se ovaj snimak našao na Internetu i dodao da "šta će biti uživo ne zna ni milicija".

Otkriven je i video koji će u pozadini pratiti nastup crnogorskog muzičara, koji prikazuje crnogorsko primorje, jahte i devojke koje se sunčaju, kao i novčanice od 500 evra.

Rambo je od dolaska u glavni grad Azerbejdžana dao veliki broj intervjua, uglavnom odgovarajući na pitanja u svom satiričnom stilu, pa je tako objasnio da njegova pesma govori "o euru i neuru", a na pitanje belgijskog novinara da izrecituje neki svoj stih muzičar je citirao kultnu repliku iz stripa Alan Ford - "ako kaniš pobediti, ne smeš izgubiti".

"Prvo sam gledao na Pesmu Evrovizije kroz umetnički aspekat i sa te strane Eurosong je kič. Ali sam nakon ponude da nastupam na ovom takmičenju ponovo razmislio i shvatio da posljednjih godina Eurosong putuje po zemljama u kojima demokratija tek počinje da se razvija."

"Na kraju sam rekao - okej, ajde da im pomognemo u demokratizaciji, muzički festivali neka budu prvi korak, a umetnost neka bude na drugom mestu, jer nisam tu da osuđujem."

On je objašnjavajući poruku teksta za "Euro neuro" kazao da je i Crnoj Gori takođe potreban razvitak demokratije.

"Možda nas ne čeka tako veliki posao kao Ukrajinu i Azerbejdžan, ali sa druge strane imamo na vlasti iste ljude već 25 godina. Mislim da smo svi mi na Balkanu prestrašeni pomišlju da ćemo morati da promenimo naš društveni i kulturni diskurs, naše običaje i navike, malo smo neurotični povodom toga", objasnio je Rambo.

(MONDO)

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DVORCAFE :: DOBRO DOŠLI :: Novost iz Svjeta-
Skoči na: