DVORCAFE
Dobro došli na forum DVORCAFE.
Da biste mogli pristupiti i videti sav forum morate biti registrovani kod nas.
Registracija je besplatna.
Dođite da se družimo.

DVORCAFE TIM
DVORCAFE

PrijemKalendarGalerijaFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaRegistruj sePristupi
RADIO NOVI GRAD
BRZI ČET DVORCAFE
Zadnje teme
NAŠI BANERI
Image and video hosting by TinyPic

NAŠ BANER MOŽETE
PREUZETI  OVDJE

NAŠI PRIJATELJI

Shrani.si

banner

Shrani.si

Beograd Online - TV i Radio

VIŠE INFORMACIJA OVDJE

Poslanici naj aktivniji meseca
milan08

Milo44

muftakis

krstanl

bacom68

XbaneX

kikone17

milanbrka123

KRISTIANREA

sallegrof

Ko je trenutno na forumu
Imamo 22 korisnika na forumu: 1 Registrovan, 0 Skrivenih i 21 Gosta

alekssasa

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 138 dana 15/12/2010, 01:00
Statistike
Imamo 8969 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je bacom68

Naši korisnici su poslali ukupno 96356 članaka u 5256 teme
Similar topics

Share | 

Novosti iz tenisa

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
uafpvnapv
Pravnik foruma
Pravnik foruma

Broj poruka : 43040
Datum upisa : 25.03.2010

PočaljiNaslov: Novosti iz tenisa   13/9/2010, 17:34

Nole: "Odlaganje sjajna stvar, samo da se ispavam"

Đoković otkrio da zbog naleta adrenalina nije spavao nakon meča sa Federerom. Šetao i gledao golf na televiziji. Smatra da mu šanse rastu nakon što je meč odložen za ponedeljak i da će u potpunosti uspeti da se oporavi od polufinala. Početak u 22 časa.
Đoković je sa olakšanjem primio vest da se meč odlaže za ponedeljak.

"Šalili smo se posle pobede u polufinalu da bi nekako trebalo prizvati kišu, i uspeli smo. Mislim da mi šanse rastu nakon odlaganja, mada nisam tako umoran kao što je izgledalo odmah posle meča. Sama činjenica da se borite za titulu na jednom od najvećih turnira, daje vam snagu", rekao je Novak.

Ispavaće se i u ponedeljak biti 100% spreman da igra protiv Nadala.

"Nadal je trenutno najbolji igrač sveta. Favorit je, bez obzira što sam ga pobeđivao češće na betonu. Ipak, na ovoj podlozi moje šanse protiv njega su najveće", smatra Novak.

Voli što igra protiv Rafe.

"Dobri smo drugovi, mnogo smo prošli zajedno, još kao juniori. Na terenu smo rivali, van njega prijatelji. To ovaj meč čini još zanimljivijim", dodaje naš teniser.

Na kraju je i otkrio da iza sebe ima besanu noć.

"Adrenalin je pumpao nakon pobede nad Federerom, nisam mogao da spavam. Šetao sam i gledao golf na TV", poverio se Novak i otišao na spavanje kako bi se odmorio.

Nema za sada najava kiše za ponedeljak, meč će biti igran u 22 časa. Podsetimo, Nadal vodi 14 - 7 u međusobnim duelima, ali sve pobede je Đoković napravio na betonu i tepihu, ukupno 7 - 3 na ovoj podlozi.

Španac nije delovao zabrinuto zbog odlaganja, ako je i nervozan jer je na pobedu od osvajanja sve četiri najveće titule, to nije pokazao.

"Novak je sjajan na betonu, pobeđivao me je, biće veliki meč. Ali, nema pritiska, ja ne razmišljam u tim kategorijama, samo poen po poen. Jednostavno, otišao sam korak dalje nego prošlih godina, to je već velika stvar", poručuje Nadal koji u Njujorku igra prvo finale.

"Iskusniji sam od njega u finalima US Opena", nasmejao se Novak podsećajući da je pre tri godine izgubio ovde finale od Federera.

Sada je vreme da korakne na tron.

Inače, on će od sutra biti drugi teniser sveta, ponovo će preskočiti Federera, bez obzira na ishod finala.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
uafpvnapv
Pravnik foruma
Pravnik foruma

PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tenisa   17/9/2010, 17:31

Đoković: Žao mi je, bolje da igra Viktor

Drugi teniser sveta Novak Đoković izjavio je da mu je jako žao što zbog iscrpljenosti nije mogao da nastupi za Srbiju u prvom meču polufinala Dejvis kupa, ali je izrazio nadu da će Viktor Troicki dostojno zameniti u duelu sa Radekom Stepanekom

Đoković se tek pre dva dana vratio iz Njujorka gde je imao naporan US Open. On je stigao do finala gde je posle velike borbe poražen od Španca Rafaela Nadala. Nadljudski napori, kao i promena sredine, uzeli su danak, tako da je Novak, zbog iscrpljenosti morao da odustane od meča sa Stepanekom, protiv koga će igrati Troicki.

"Na žalost, iako su mnogi očekivali da će me videti na terenu, to nije bilo moguće. I ja sam sebe tokom jučerašnjeg dana pokušavao da ubedim da mogu, ali premor je veliki i došli smo do zaključka da je bolje da ne igram, ako nisam maksimalno spreman. Meč je jako bitan, ali kod nas nema panike, Viktor je u sjajnoj formi", rekao je Đoković.

On je dodao da je još juče nagovestio Viktoru da bi mogao da zaigra kako se ne bi iznenadio i bio nepripremljen za duel.

"Juče sam imao jedan trening i već posle toga sam Viktora obavestio da će možda morati da igra. Ja nisam mogao da se prilagodim uslovima i ubeđen sam da će mi već sutra biti bolje", rekao je Đoković, a na pitanje da li bi mogao zaigra već u dublu, Srbin odgovara.

"Ko zna...sve zavisi od današnjih rezultata. Zato pozivam navijače da dođu u što većem broju u subotu i nedelju i pomognu nam. Podrška puno znači i zato mi nikad nismo ni izgubili u Areni", rekao je Đoković pred početak meča između Troickog Stepaneka.

U drugom meču dana sastaće se Janko Tipsarević i Tomaša Berdiha.
Nazad na vrh Ići dole
uafpvnapv
Pravnik foruma
Pravnik foruma

PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tenisa   3/11/2010, 12:33

Preuzeto sa: SPORTSKE.NET
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Novosti iz tenisa   Danas u 03:26

Nazad na vrh Ići dole

Novosti iz tenisa
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najnovije novosti iz sveta tvnovela!
» Novosti
» Novosti i zanimljivosti
» Novosti
» Anhelik Bojer i Altar Harabo se mrze u realnosti!?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DVORCAFE :: ZABAVA :: Svastara-
Skoči na: